+38 (067) 329-59-87 Замовити дзвінок або замір

Пн-Пт: з 1000 до 1900
Сб-Вс: вихідний

Фурнітура

  • Порівняти товари (0)
Показано 1 по 30 з 404 (Всього сторінок 14)

Підібрати до свого інтер'єру і встановити якісні, красиві двері - це лише половина справи. Для того щоб вона нормально функціонувала, потрібно підібрати для неї таку ж якісну фурнітуру.

До дверної фурнітури відноситься будь-який елемент, який кріпиться до основи дверей. Фурнітура повинна бути не тільки якісною, а й гармонійно виглядати на вибраних дверях.

До них належать такі елементи:

  • петля;
  • доводжувач;
  • замок;
  • ручки.

Вони існують для розстібних, зсувних та інших конструкцій. Якщо помилитися з вибором фурнітури, міжкімнатна конструкція не зможе нормально працювати. Крім естетичного вибору дверної фурнітури, потрібно подумати і про складові елементи конструкції.

До складових відносяться: дверні ручки; петлі, які відповідають за плавність під час відкриття та закриття дверного полотна; доводчики дверей та інші елементи.

Абсолютно не важливо для розстібної або зсувної системи вибирається цей елемент, головне в ньому – це надійність та міцність. Ви можете придбати фурнітуру, яка буде дизайнерським доповненням дверного полотна.

Фурнітура буває таких видів:

Кноби - це стаціонарні та дверні ручки (всередині цих ручок є вбудований замикаючий механізм), вони існують круглої та овальної форми;

Натискні ручки для дверей з фалевою клямкою, що мають суцільну накладку, наводяться натисканням на дверну ручку;

Дверні ручки виготовляються з найрізноманітніших матеріалів:

  • дерева;
  • металу;
  • скло;
  • пластмаси.

Елементи з металу можуть виготовлятися із силуміну, сталі, алюмінію, міді та інших різноманітних матеріалів. Найголовніша перевага цих ручок – це міцність та зносостійкість. Після покриття цих виробів спеціальним сплавом вони починають виглядати просто розкішно. Але у цих ручок є недолік, вони прохолодні, і взимку торкатися такої ручки на вхідних дверях буде не дуже приємно. Ви можете купити дверну фурнітуру, яка буде прикрашена кристалами, декорують їх різьбленням та іншими різними вставками. Дизайнери рекомендують придбати скляну дверну фурнітуру, вона може прикрасити будь-який інтер'єр. Але такі ручки тендітні і коштують досить дорого. Пластмаса не міцна, її можна застосувати тільки в підсобних приміщеннях. Дерев'яні ручки дуже красиво виглядають у класичному стилі. Але не правильно встановити дерев'яну модель ручки на кухні або у ванній кімнаті, тому що там дуже підвищена вологість.

При виборі дверної фурнітури є три основні правила: доступна вартість; гарний дизайн; та якість товару.